Elzbieta Stanczyk

Elzbieta Stanczyk 2023-07-31T19:17:00+02:00

Project Description

mgr Elżbieta Stanczyk
mgr Elżbieta Stanczykpsychoterapia, pomoc psychologiczna, psychodrama
„ W pracy staram się jak najlepiej poznać i zrozumieć osobę, która przychodzi do mojego gabinetu. Próbuję widzieć świat w taki sposób, jaki widzi go mój klient, by móc dostarczyć mu wsparcia i pełnej akceptacji.”

Psycholog, psychoterapeuta w trakcie całościowego szkolenia w zakresie psychoterapii atestowanego przez zarząd Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego w Śląskiej Szkole Psychoterapii, asystent psychodramy. Posiada kwalifikacje pedagogiczne, ukończyła studia podyplomowe z zakresu edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną.
Swoje umiejętności zawodowe zdobywała na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym w Zabrzu (oddział dla dorosłych) oraz w Katowicach (oddział dla dzieci). Była związana ze Środowiskowym Domem Samopomocy w Tarnowskich Górach, gdzie udzielała wsparcia i pomocy psychologicznej rodzinom osób niepełnosprawnych intelektualnie. Współpracowała z Centrum Terapii Behawioralnej w Gliwicach prowadząc terapię dzieci z autyzmem oraz grupowy trening umiejętności społecznych. Oferowała też pomoc psychologiczną osobom dorosłym w Poradni Zdrowia Psychicznego Medis+ w Piekarach Śląskich.
W Pracowni Rozwoju Osobistego prowadzi konsultacje psychologiczne i psychoterapię osób dorosłych, młodzieży i dzieci. Pracuje głównie w obszarach trudności związanych z zaburzeniami lękowymi, depresyjnym i kryzysem emocjonalnym. Jej zainteresowania zawodowe obejmują również problemy relacyjne, interpersonalne, oraz adaptacyjne.

Prywatnie uwielbia czytać książki kryminalne, w wolnych chwilach gra w gry planszowe.

  CENNIK

psychoterapia indywidualna – 50 min 180zł
pierwsze/kolejne spotkanie konsultacyjne – 50 min 180zł
psychoterapia par – 60 min 200zł
psychoterapia rodzin – 60 min 200zł
diagnoza psychologiczna z opinią pisemną- 60 min 400zł