Joanna Sankowska

Joanna Sankowska 2023-07-31T19:14:52+02:00

Project Description

mgr Joanna Sankowska
mgr Joanna Sankowskapsychoterapia, choreoterapia, coaching
Twój czas jest ograniczony, a więc nie marnuj go na życie cudzym życiem. Nie daj się złapać w pułapkę przeżywania życia, będąc sterowanym przez innych. Nie pozwól, by zgiełk opinii innych zagłuszył twój wewnętrzny głos. I co najważniejsze, miej odwagę podążać za swoim sercem i intuicją. One jakimś cudem już wiedzą, kim tak naprawdę chcesz zostać. Wszystko inne ma wartość drugorzędną!
Steve Jobs
Ukończyła pedagogikę kreatywno -medialną z elementami psychodramy. Jest psychoterapeutą humanistycznym w trakcie szkolenia w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie oraz instruktorem Tańca Jazzowego. Swoje kompetencje rozwijała również w … coaching …
W Pracowni Rozwoju Osobistego prowadzi psychoterapię indywidualną dorosłych i młodzieży, terapię par, rodzin i warsztaty grupowe.
Wie, że emocje są nierozerwalnie związane z ciałem, które pozwala wyrazić stany wewnętrzne dla których czasem brakuje słów. Dlatego w swojej pracy łączy techniki kreatywne z arteterapią ze szczególnym uwzględnieniem pracy z ciałem, ruchem i tańcem.
Prywatnie dla relaksu uwielbia piec ciasta i torty, z których czyni „małe dzieła sztuki”.

  CENNIK

psychoterapia indywidualna – 50 min 180zł
pierwsze/kolejne spotkanie konsultacyjne – 50 min 180zł
psychoterapia par – 60 min 200zł
psychoterapia rodzin/par 2 terapeutów – 60 min 300zł
diagnoza psychologiczna z opinią pisemną- 60 min 400zł