Paweł Maślanka

Paweł Maślanka 2022-12-30T20:13:22+01:00

Project Description

mgr Paweł Maślanka
mgr Paweł Maślankapomoc psychologiczna interwencja kryzysowa rozwój osobisty
„Widzę, że jest pan zakochany w słowach (…). Wręcz tańczy pan z nimi walca. Ale słowa to tylko nuty. Melodię tworzą myśli. To myśli nadają strukturę naszemu życiu.”

Ukończył psychologię kliniczną na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Katowicach.
Zgodnie z obranym kierunkiem dalszego rozwoju w pracy wykorzystuje podejście psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Do pacjenta podchodzi w sposób holistyczny – biopsychospołeczny. W kontakcie ceni sobie relację opartą na wzajemnym zaufaniu, szacunku, poczuciu bezpieczeństwa oraz współpracy. Pracuje z młodzieżą i dorosłymi. Udziela konsultacji psychologicznych oraz wspiera swoich pacjentów w obszarze trudności życiowych, zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych, silnego stresu. Pracuje również z osobami przechodzącymi kryzysy oraz doświadczającymi trudności w relacjach.
Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w Poradni Psychoterapii i Diagnozy Psychologicznej w Katowicach, Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Bielsku Białej, W Dobrą Stronę Instytut Psychoterapii i Rozwoju Osobistego, Przychodnia nr 1 spółki Optima, Współprowadził także grupę wsparcia dla osób zmagających się z depresją.
Swoją praktykę poddaje regularnej superwizji. Wiedzę czerpie z najnowszej literatury fachowej i korzysta z metod opartych na dowodach naukowych. Nieustannie się rozwija regularnie uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach branżowych. W swojej praktyce kieruje się zasadami kodeksu etyczno-zawodowego psychologa.

Posiada liczne szkolenia i warsztaty, min. z zakresu interwencji kryzysowej, kryzysu suicydalnego, terapii poznawczo – behawioralnej w pracy z zaburzeniami nastroju u dorosłych i nastolatków, pracy zaburzeniami lękowymi oraz zaburzeniami seksualnymi, pracy z e – uzależnieniami dzieci i młodzieży oraz specyfiki pracy pacjentami LGBTQIA/GSRD”

  CENNIK

psychoterapia indywidualna – 50 min 150zł
pierwsze/kolejne spotkanie konsultacyjne – 50 min 150zł
psychoterapia par – 60 min 150zł
psychoterapia rodzin – 60 min 150zł
diagnoza psychologiczna z opinią pisemną- 60 min 300zł