mgr ELŻBIETA
STANCZYK

psychoterapeuta w nurcie psychodynamicznym
terapeuta traumy techniką EMDR
psycholog
asystent psychodramy

konsultacje i pomoc psychologiczna
psychoterapia młodzieży, osób dorosłych

„W pracy staram się jak najlepiej poznać i zrozumieć osobę, która przychodzi do mojego gabinetu. Próbuję widzieć świat w taki sposób, jaki widzi go mój klient, by móc dostarczyć mu wsparcia i akceptacji”

Psycholog, asystentka psychodramy, ukończyła całościowe szkolenie przygotowujące do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego organizowane przez Śląską Szkołę Psychoterapii. Jest certyfikowanym psychoterapeutą EMDR oraz trenerem umiejętności społecznych. Posiada kwalifikacje pedagogiczne i oligofrenopedagogiczne.

Swoje umiejętności zawodowe zdobywała na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym w Zabrzu (oddział dla dorosłych) oraz w Katowicach (oddział dla dzieci). Była związana ze Środowiskowym Domem Samopomocy w Tarnowskich Górach. Współpracowała z Centrum Terapii Behawioralnej w Gliwicach. Oferowała też pomoc psychologiczną osobom dorosłym w Poradni Zdrowia Psychicznego Medis+ w Piekarach Śląskich.

W Pracowni Rozwoju Osobistego prowadzi konsultacje psychologiczne i psychoterapię osób dorosłych i młodzieży. Pracuje głównie w obszarach trudności związanych z zaburzeniami lękowymi, depresyjnymi i kryzysem emocjonalnym. Prowadzi terapię osób, które doświadczyły traumy.

Prywatnie uwielbia czytać książki kryminalne, w wolnych chwilach gra w gry planszowe.

Dyplomy, certyfikaty i świadectwa