mgr SYLWIA
BLUM-GREGORCZYK

trener w nurcie NVC (porozumienie bez przemocy)
trener Pozytywnej Dyscypliny

warsztaty dla rodziców
konsultacje rodzicielskie w duchu NVC oraz Pozytywnej Dyscypliny
rozwój osobisty, self compassion (samowspółczucie)

"To nie inni ludzie ani ich postępowanie wywołuje nasze uczucia,
ale sposób, w jaki je interpretujemy i postrzegamy" Marshall B.Rosenberg

Studentka ostatniego roku psychologii. Ukończyła studia podyplomowe „Psychologia w biznesie” oraz „NVC”, a także szkolenie dla konsultantów kryzysowych.

Od 6 lat prowadzi warsztaty dla rodziców wspierające budowanie relacji oraz podnoszące kompetencje rodzicielskie. Pracuje z dorosłymi. Udziela konsultacji w obszarze radzenia sobie z wyzwaniami rodzicielskimi takimi jak regulacja emocji, przekonania, kary i nagrody, komunikacja, konflikty. Dużym obszarem zainteresowań darzy filozofię self-compassion. Wierzy w moc empatii i wdzięczności. Uważa, że ludzie robią najlepiej jak potrafią.

Doświadczenie zawodowe zdobyła między innymi w Centrum Interwencji Kryzysowej w Tarnowskich Górach pracując z rodzicami zagrożonymi przemocą wobec dzieci oraz prowadząc liczne warsztaty dla rodziców. Była organizatorką pierwszej w Polsce podcastowej konferencji dla rodziców, w której wzięło udział ponad 4 tysiące osób. Uwielbia się uczyć i rozwijać. Bierze udział w licznych szkoleniach i warsztatach branżowych.

Prywatnie uwielbia czytać i słuchać podcastów. W wolnych chwilach praktykuje jogę, wychodzi na kijki lub gra na gitarze. Ma wiele pasji, a doba wciąż jest dla niej za krótka.