mgr JADWIGA
WYLĄG

psychoterapeuta w nurcie humanistyczno-doświadczeniowym Gestalt
specjalista psychoterapii dzieci i młodzieży
psycholog
terapeuta traumy techniką EMDR

konsultacje i pomoc psychologiczna
psychoterapia dzieci, młodzieży, dorosłych oraz par
terapia traumy
treningi, warsztaty, szkolenia

“To kim jesteś/jaki jesteś kształtuje świat, w jakim żyjesz.
Kiedy Ty się zmieniasz, zmienia się także Twój świat i rzeczywistość wokół Ciebie”

Absolwentka Wydziału Psychologii i Pedagogiki Uniwersytetu Śląskiego. Dodatkowo ukończyła roczny Kurs umiejętności interpersonalnych i podstaw pomagania oraz 3-letnią Szkołę Trenerów Grupowych i Terapeutów w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Dyplomowany specjalista w dziedzinie psychoterapia dzieci i młodzieży.

Wieloletnie doświadczenie zawodowe obejmuje między innymi prace w ZOZ MSWiA Katowice na Oddziale Leczenia Stresu Pourazowego i w Poradni Zdrowia Psychicznego, Publicznym Ośrodku Adopcyjno -Opiekuńczym, Poradni Psychologiczno -Pedagogicznej oraz w prywatnym Gabinecie Pomocy Psychologicznej. Od lat zaangażowana w prace terapeutyczną i rozwojową w formie prowadzenia psychoterapii indywidualnej, rodzinnej, par, zajęć grupowych, psychoprofilaktycznych, rozwojowych oraz grup wsparcia.

W swojej pracy za kluczowe uważam posiadanie odpowiedniego wykształcenia i kwalifikacji. W trosce o najwyższą jakość świadczonych przez mnie usług swoją pracę poddaje stałej superwizji jednocześnie dbając o własny rozwój osobisty i podnoszenie kompetencji.

Prywatnie żona i mama dwóch chłopców, zainteresowana slow life, ekologią i zdrowym stylem życia, kocha przyrodę, taniec i podróże.

Dyplomy, certyfikaty i świadectwa