Aneta Gruszka

#

Aneta Gruszka 2023-01-30T19:19:44+02:00

Project Description

mgr Aneta Gruszka
mgr Aneta Gruszkaterapia EEG Biofeedback konsultacje psychologiczne pomoc psychologiczna i terapeutyczna dziecku i rodzinie
„Do osób z którymi pracuje podchodzę z empatią. Wierzę, że podstawą udanej współpracy jest zrozumienie i nawiązanie dobrej relacji z dzieckiem.”

Jest absolwentką psychologii o specjalności kliniczna dzieci i młodzieży Uniwersytetu SWPS oraz pedagogiki na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Obecnie w trakcie całościowego czteroletniego kursu psychoterapii “Psychoterapia systemowa i psychodynamiczna rodzin, par i pacjentów indywidualnych” w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie .

Wiedzę i uprawnienia z zakresu terapii metodą EEG Biofeedback zdobyłam w Ośrodku Kształcenia Medycznego AKSON w Milanówku oraz w Instytucie Neuromedica w Krakowie prowadzonym przez dr n. med. Alicję Kubik w ramach programu licencyjnego Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej.

Doświadczenie zawodowe obejmuje pracę na Uniwersytecie Śląskim w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej oraz Szkole Podstawowej.
W Pracowni Rozwoju Osobistego prowadzi terapię Eeg -Biofeedback, konsultacje psychologiczne dla dzieci i ich rodziców. Pracuje nad wspieraniem rozwoju dzieci metodą Kids’ Skills. Pomocą obejmuje dzieci z trudnościami szkolnymi, emocjonalnymi, zaburzeniami rozwoju. W obszarze jej szczególnego zainteresowania są dzieci wysoko wrażliwe.

Na co dzień jestem spełnioną żoną i mamą dwóch synów. W wolnych chwilach realizuję swoje pasje jeżdżąc motocyklem Enduro.

  CENNIK

pierwsza/kolejna konsultacja psychologiczna – 50 min 150zł
EEG Biofeedback – diagnoza pogłębiona 90 min 180zł
EEG Biofeedback – diagnoza  podstawowa 60 min 150zł
EEG Biofeedback – spotkanie 60 min 100zł