mgr ANDRZEJ
MACIEJOWSKI

psychoterapeuta w nurcie psychodynamicznym
pedagog, Instruktor Programu Wzmacniania Rodziny
asystent psychodramy
absolwent Studium Terapii Par

psychoterapia młodzieży, osób dorosłych i par
warsztaty i treningi grupowe
rozwój osobisty

„Psychoterapia jest dla mnie podróżą w głąb siebie, towarzyszę Tobie na tej drodze
i prowadzę Cię tak, żebyś osiągnął swój cel"

Psychoterapeuta psychodynamiczny ukończył Śląską Szkole Psychoterapii, absolwent pedagogiki (opiekuńczo -wychowawczej i resocjalizacji). Dodatkowo zdobył uprawnienia Instruktora Programu Wzmacniania Rodziny oraz asystenta Psychodramy I- stopnia w Polskim Instytucie Psychodramy. Ukończył również Studium Terapii Par prowadzone przez Katowicki Instytut Psychoterapii.

Zawodowo związany jest z Uniwersytetem Śląskim w Katowicach. Doświadczenie zawodowe nabył również pracując w Stowarzyszeniu na Rzecz Rodziny, Centrum Innowacyjnej Profilaktyki "Epsilon" jak również w wielu innych placówkach pomocowych znajdujących się na terenie śląska.

Prowadzi zajęcia dla studentów psychologii, nauczycieli, psychoterapię młodzieży, osób dorosłych i par. Duże doświadczenie posiada również w prowadzeniu warsztatów i treningów grupowych dla młodzieży w zakresie profilaktyki zdrowia psychicznego.

Mówi o sobie: „pasjonuję się piłką nożną, literaturą fantasy i s-f, ostatnio na tapecie u mnie znajduje się doświadczanie mocy koncertów mis i gongów tybetańskich, podróżowanie, jak również dbanie o swoje ciało poprzez treningi na siłowni."