Dagmara Molczan

Dagmara Molczan 2022-12-30T20:13:22+02:00

Project Description

mgr Dagmara Mołczan-Malinowska
mgr Dagmara Mołczan-Malinowskapsychoterapia, pomoc psychologiczna, rozwój osobisty
„Celem psychoterapii jest poszerzenie świadomości i integracja osobowości. To zadanie zarazem fascynujące i trudne, ale to jedyny sposób na odzyskanie harmonii i szczęścia”

Absolwentka Wydziału Psychologii i Pedagogiki Uniwersytetu Śląskiego. Dodatkowo ukończyła roczny Program Pomocy Psychologicznej oraz 3-letnią Szkołę Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Uzyskała certyfikat psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt.

Doświadczenie zawodowe zdobywała min. w Klinice Psychiatrii i Psychoterapii Górnośląskiego Centrum Medycznego w Katowicach-Ochojcu; Środowiskowym Domu Samopomocy. Na co dzień pracuje w Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tarnowskich Górach. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w warsztatach oraz konferencjach szkoleniowo-naukowych. Od ponad dziesięciu lat zaangażowana w pracę terapeutyczną w formie psychoterapii indywidualnej, grupowej i terapii par.

Podstawą jej pracy jest kodeks etyczny i wartości humanistyczne, swoją prace poddaje regularnej superwizji jednocześnie dbając o własny rozwój.

Prywatnie jest osobą rodzinną, ciekawą świata, uwielbia poznawać nowe miejsca.

  CENNIK

psychoterapia indywidualna – 50 min 150zł
pierwsze/kolejne spotkanie konsultacyjne – 50 min 150zł
psychoterapia par – 60 min 150zł
psychoterapia rodzin – 60 min 150zł
diagnoza psychologiczna z opinią pisemną- 60 min 300zł