Jadwiga Wyląg

Jadwiga Wyląg 2022-12-30T20:13:22+02:00

Project Description

mgr Jadwiga Wyląg
mgr Jadwiga Wyląg psychoterapia pomoc psychologiczna rozwój osobisty terapeuta traumy EMDR specjalista psychoterapii dzieci i młodzieży
pomoc psychologiczna
psychoterapia
rozwój osobisty

“To kim jesteś/jaki jesteś kształtuje świat, w jakim żyjesz.
Kiedy Ty się zmieniasz, zmienia się także Twój świat i rzeczywistość wokół Ciebie”

Absolwentka Wydziału Psychologii i Pedagogiki Uniwersytetu Śląskiego. Dodatkowo ukończyła roczny Kurs umiejętności interpersonalnych i podstaw pomagania oraz 3-letnią Szkołę Trenerów Grupowych i Terapeutów w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Dyplomowany specjalista w dziedzinie psychoterapia dzieci i młodzieży.

Ponad dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe obejmuje między innymi prace w ZOZ MSWiA Katowice na Oddziale Leczenia Stresu Pourazowego i w Poradni Zdrowia Psychicznego, Publicznym Ośrodku Adopcyjno -Opiekuńczym, Poradni Psychologiczno -Pedagogicznej oraz w prywatnym Gabinecie Pomocy Psychologicznej.
Od lat zaangażowana w prace terapeutyczną i rozwojową w formie prowadzenia psychoterapii indywidualnej, rodzinnej, par, zajęć grupowych, psychoprofilaktycznych, rozwojowych oraz grup wsparcia.

W swojej pracy za kluczowe uważam posiadanie odpowiedniego wykształcenia i kwalifikacji. W trosce o najwyższą jakość świadczonych przez mnie usług swoją pracę poddaje stałej superwizji jednocześnie dbając o własny rozwój osobisty i podnoszenie kompetencji.

Prywatnie żona i mama dwóch chłopców, zainteresowana slow life, ekologią i zdrowym stylem życia, kocha przyrodę i podróże.

  CENNIK

psychoterapia indywidualna – 50 min 150zł
pierwsze/kolejne spotkanie konsultacyjne – 50 min 150zł
psychoterapia par – 60 min 150zł
psychoterapia rodzin – 60 min 150zł
diagnoza psychologiczna z opinią pisemną- 60 min 300zł