Żyj pełnią życia

Zadbaj o siebie. Tylko Ty możesz
zadecydować o tym co spotka Cię jutro.

Żyj pełnią życia

Zadbaj o siebie. Tylko Ty możesz
zadecydować o tym co spotka Cię jutro.

Witamy w Pracowni Rozwoju Osobistego

Pracownia Rozwoju Osobistego PRO, umiejscowiona w Tarnowskich Górach, reprezentuje interdyscyplinarny zespół specjalistów, którzy łączą swoją wiedzę oraz umiejętności, aby świadczyć profesjonalną pomoc na najwyższym poziomie. W skład naszego zespołu wchodzą doświadczeni pedagodzy, psycholodzy, psychoterapeuci różnych modalności oraz wykwalifikowani trenerzy rozwoju osobistego, co gwarantuje kompleksowe podejście do każdego klienta.

"Zawsze znajdziesz lepszych i gorszych od siebie. Jak będziesz porównywał się z lepszymi, to staniesz się zgorzkniały. Jak będziesz się porównywał z gorszymi, to staniesz się zarozumiały"

Dan Millan

Sprawdź czym się zajmujemy

Psychoterapia par

Czytaj więcej

Nasz zespół

Co nas wyróżnia

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ USŁUG

Nasi specjaliści wzmacniają swoje kompetencje dbając zarówno o rozwój własny jak i szkolenia wpływające na stałe podnoszenie kwalifikacji i umiejętności. Przestrzegają standardów wykonywania zawodu, właściwych sobie kodeksów etycznych oraz podlegają superwizji.

TYLKO NAJLEPSI SPECJALIŚCI

PRO zrzesza prawdziwych profesjonalistów, osoby wysoko wyspecjalizowane, posiadające zarówno odpowiednie kwalifikacje jak i doświadczenie.

PRACA Z PASJA

Nasze działania wynikają z tego, że praca jaką wykonujemy jest jednocześnie naszą pasją, podążamy za osiągnięciami nauki a także monitorujemy zmiany społeczne przekładające się funkcjonowanie pojedynczej jednostki. W naturalny sposób sprawia to że oferowane przez nas usługi odpowiadają na potrzeby współczesnego człowieka.

DUŻA DOSTĘPNOŚĆ USŁUG

Elastyczne godziny pracy sprawiają że jesteśmy dostępni przez 6 dni w tygodniu od godziny 8.00 do 20.00.

PEŁNA DYSKRECJA

Bezwzględnie przestrzegamy ustawy o ochronie danych osobowych oraz kodeksu etycznego w zakresie zachowania tajemnicy zawodowej.

KLIENT W CENTRUM

Jesteśmy dla Ciebie -soptkania umawiane są na konkretną godzinę- nie czekasz w kolejce, jeśli chcesz dostajesz powiadomienie sms o planowanej wizycie.

LOKALIZACJA

Gabinet zlokalizowany jest w centrum miasta, w bliskiej odległości jest rozległa strefa bezpłatnego parkowania, dworzec autobusowy i PKP.

WYSOKI STANDARD

Pomieszczenie jest klimatyzowane, zabezpieczone wideo-domofonem, z przytulną poczekalnią i kuchnią w której można chwilę odpocząć, napić się kawy czy herbaty.

MIEJSCE PRZYJAZNE DZIECKU I RODZINIE

Z naszej łazienki mogą korzystać mali i duzi, dodatkowo wyposażona jest w przewijak.

Nasze wpisy na blogu

Komu może pomóc psychoterapia?

Psychoterapia jest wyjątkową i skuteczną metodą leczenia, która koncentruje się na szerokim spektrum schorzeń, zaburzeń...

Jak wspierać osobę w depresji?

Wsparcie osoby cierpiącej na depresję wymaga cierpliwości, empatii i odpowiedniego podejścia. Oto kilka wskazówek, które...

Jak przygotować dziecko do wizyty u psychologa?

Dziecko, które ma zostać umówione na wizytę u psychologa, powinno być o tym poinformowane i odpowiednio przygotowane...

Media o nas

Pobierz nasze BEZPŁATNE PORADNIKI