mgr JOANNA SANKOWSKA

psychoterapeuta w nurcie humanistyczno-doświadczeniowym Gestalt
pedagog
coach

psychoterapia młodzieży, osób dorosłych i par
choreoterapia
coaching
rozwój osobisty

"Twój czas jest ograniczony, a więc nie marnuj go na życie cudzym życiem. Nie daj się złapać w pułapkę przeżywania życia, będąc sterowanym przez innych. Nie pozwól, by zgiełk opinii innych zagłuszył twój wewnętrzny głos. I co najważniejsze, miej odwagę podążać za swoim sercem i intuicją. One jakimś cudem już wiedzą, kim tak naprawdę chcesz zostać. Wszystko inne ma wartość drugorzędną!" Steve Jobs

Ukończyła pedagogikę kreatywno -medialną z elementami psychodramy. Jest coachem, instruktorką tańca jazzowego oraz absolwentką Szkoły Psychoterapeutów Gestalt w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Swoje kompetencje poszerza uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach. Wie, że emocje są nierozerwalnie związane z ciałem, które pozwala wyrazić stany wewnętrzne dla których czasem brakuje słów. Dlatego w swojej pracy łączy techniki kreatywne z arteterapią ze szczególnym uwzględnieniem pracy z ciałem, ruchem i tańcem.

Doświadczenie zawodowe zdobywała na stażu w szpitalu psychiatrycznym w Rybniku. W PRO prowadzi psychoterapię indywidualną młodzieży, osób dorosłych. Pomocą obejmuje pary i rodziny doświadczające sytuacji kryzysowych, trudności komunikacyjnych oraz pragnące budować bardziej satysfakcjonujące relacje.

Prywatnie, po godzinach uwielbia uprawiać sport i piec ciasta nocą 🙂